כתבות מקצועיות


BONDEX – הגנה על עץ ברמה עולמית

עם למעלה מ- 100 שנות ניסיון בתחום צבעים וחומרי תחזוקה לעץ, ל- BONDEX יש את המוצרים הטובים ביותר עבורכם, שיאפשרו לכם לשמור על העץ שלכם בריא, מוגן היטב ויפה לאורך שנים.

היצרן של BONDEX חולש על  נתח שוק  מהגדולים בעולם. ככזה, הוא אינו שוקט לרגע על שמריו וממשיך להשקיע בפיתוח מוצרים בתחום צבעי עץ וחומרים לשימור עץ וזאת בהתאם לדרישות הצרכנים, תוך שימת דגש על תחום המוצרים הידידותיים לסביבה.


אחד המוצרים פרי פיתוח זה הוא ה- BONDEX פרימיום -  צבע אטום על בסיס מים, עמיד עד ל- 12 שנים ובעל נוסחה חדשנית המאפשרות לו לחדור לעץ ולהבליט את מרקם הסיבים שלו, למרות שאינו שקוף. המוצר המגיע ב- 116 גוונים, הוא ידידותי לסביבה, אינו רעיל ולכן בטוח לשימוש גם על רהיטי ילדים וצעצועים, מתייבש מהר ומעניק הגנה לאורך שנים!

 BONDEX פרימיום מתאים לשימוש חיצוני או פנימי על כל סוגי העץ - פרגולות, בתי עץ, חלונות, משקופים ועוד. מתאים לשימוש גם על אלומיניום שלא טופל, מתכת מגולוונת ובסיסית ומשטחים מ- UPVC.

פיתוח בלעדי נוסף של חברת BONDEX הוא ה- "LONG EFFECT” - טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך שגם מגינה על הסביבה. ה- LONG EFFECT הינו מנגנון שחרור מבוקר, המאריך את עמידות הצבעים שלBONDEX  כנגד פגעי מזג אוויר, פטריות, ריקבון ועובש.
החומרים הפעילים בתוך הצבע סגורים בקפסולות מזעריות וכך מוגנים עד שיש בהם צורך, אז הם משוחררים לתוך העץ.

 


טכנולוגיה זו מאפשרת שחרור החומרים הפעילים במשך תקופת זמן ארוכה יותר, ובכך מאריכה את זמן ההגנה שנותנים המוצרים. בנוסף היא שומרת גם טוב יותר על הסביבה היות והצבעים בטכנולוגיה LONG EFFECT  מכילים פחות מחצי מכמות הכימיקלים, בהשוואה לצבעי עץ קונבנציונליים.


לפרטים נוספים היכנסו לאתר שלנו www.bondex.co.il
 

 

מעוצב, איכותי וחסכוני: סמסונג משיקה סדרות מזגנים חדשות ששוברים את כל המוסכמות

דבר המפרסם

 


כשקונים מזגן חדש תמיד חושבים על העוצמה, החיסכון והיעילות שלו. אבל מה לגבי העיצוב? סמסונג נערכת לקיץ 2016 ומציגה מגוון פתרונות קירור יעילים, מעוצבים ושקטים במיוחד. קבלו הצצה:

אחד הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר בכל בית או עסק הוא בחירת המזגן. חשוב שיהיה חסכוני, שקט, יעיל בתפוקתו, ונוח לתחזוקה.בשנים האחרונות חלו התפתחויות בתחום המזגנים: גודלם הצטמצם, הם משתלבים בעיצוב החלל והדגמים המתקדמים שבהם אף כוללים מסכי לד המציגים את מצב הפעולה ואת עוצמת הקירור.

 


 
סמסונג מציגה מגוון פתרונות ועיצובים שובי-עין בתחום המזגנים המפוצלים הביתיים, מערכות מסוג VRF  ומערכות מיזוג מסחריות מסוג צ'ילר. בתחום המזגנים הביתיים ממשיכה החברה לקדם את חזון הבית החכם ומציגה מערכות מיזוג שכוללות עיצוב מינימליסטי ומסך לד המספק מידע על עוצמת הקירור והמעלות בחדר, הניתנות לתפעול באמצעות הסמארטפון.


 
מנכ"ל סמסונג ישראל,Mr. Kwanghak Koh  טוען שמערכות המיזוג של סמסונג עונות במדויק על צורכי הבית הישראלי ומתחייב להמשיך לספק פיתוחים מתקדמים.
 


תמיד חשבתם שמזגן הוא מלבן? סמסונג מנפצת את המיתוס ומציעה יחידה פנימית למערכות VRF מסוג קסטה בעיצוב עגול.

 

העיצוב החדש מאפשר מיזוג יעיל ונוח תוך פיזור שווה בכל חללי החדר, כיוון אוויר ללא מנגנון מכני המסייע בהפחתת כמות החלקים הנעים, הקטנת רמת הרעש והגדלת האמינות לאורך שנים. היחידה מתאפיינת בתחזוקה קלה ופשוטה.

 


סמסונג מציעה לקיץ הקרוב את סדרת ,ECOLINE מזגנים מפוצלים ביתיים בתפוקות של 1-3 כ"ס. הסדרה מגיעה בעיצוב מרהיב וחדשני, עם צג BLUE LED להשלמת העיצוב. הסדרה מצטרפת למזגני ECOGREEN אינוורטר המתקדמים, בעלי עיצוב חדשני ויעילות אנרגטית גבוהה במיוחד, הגנה משולשת ושליטה במזגן באמצעות הסמארטפון.

 


 

ל
 

 
 

 
 

 
לפרטים נוספים>>

http://www.samsung.com/il/business/business-products/system-air-conditioner/?cid=il_links_ai_article_ac_on_ai_20160501